
LED-verlichting op zonne-energie voor containers: slimme, duurzame binnenverlichtin
We introduceren daarom onze LED-verlichting op zonne-energie: een praktische en krachtige upgrade voor containeropslag.
Met 106 efficiënte LED’s zorgt de lamp voor goede zichtbaarheid in de container. De ingebouwde bewegingssensor voorkomt onnodig energieverbruik, waardoor de batterij langer meegaat én de veiligheid wordt vergroot.
De unit is geschikt voor buitengebruik (IP65) en bestand tegen verschillende weersomstandigheden, van warme zomers tot koude winters. Dankzij het losse zonnepaneel met 5 meter kabel kan het paneel op de beste plek in de zon worden geplaatst, terwijl de lamp binnen in de container hangt.

Kort gezegd: betrouwbare verlichting zonder netaansluiting, automatische werking en extra veiligheid. Een kleine toevoeging met een groot effect, vooral wanneer het donker wordt.
Een mooi voorbeeld hiervan is de Storage Den-faciliteit, waar per sectie één systeem per container is toegepast.
